Hakkımızda

Mersin Civata Kimdir ?

MSG Mersin Civata olarak yapılarımızın arka planında var olan hırdavat ve teknik hırdavat malzemeleri satışında müşterilerimize öncü bir hizmet anlayışı sağlamaktayız.

Gelişen sektörel çevrede, değerlerimizi dürüstlüğümüzü, işimize olan özverimizi ve ahlakımızı korumayı hep ilkemiz olarak benimsemişizdir.

Bu yolda da müşterilerimizle beraber büyümeyi amaçlamışız dır Mersin Civata günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. Mersin Civata standart ürünlerin yanında her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin tedarikini sürdürmektedir.

Misoyonumuz

ve Vizyonumuz

Araştırmalar neticesinde gösteriyor ki ticarette müşteri memnuniyeti sağlamanın en etkili unsurları arasında kaliteyi ucuza prensibi yer almaktadır, Mersin cıvata olarak bizler de bu prensibi vizyonumuz olarak kendimize ve çalışanlarımıza benimsetmiş bulunmaktayız.

Her sektörde olduğu gibi mevcudiyetimizi korumak ve geliştirmek için öncelikle işimizi önemsemekteyiz bu önemsemenin temelleri iş ahlakımıza dayanmaktadır ve bu kavram bize bir takım sorumluluklar yüklemektedir.

Nedir Sorumluluğumuz? Sektörümüzü iyi analiz edip, sürekli olarak güncellenmek, gelişen teknolojiye uyum sağlayıp istenilen malzeme yada ürünü iş ortaklarımıza en uygun ve kaliteli koşullarda temin etmektir.